Header image

Concordia doneert deel sponsorinkomsten Bergh in het Zadel

WEHL - Het promotiebord met een gezamenlijk logo, werd op vrijdagmiddag 13 december onthuld. Dit bord krijgt een prominente plek op het sportcomplex. Concordia bestaat in 2014 100 jaar en doneert een deel van haar sponsorinkomsten aan de 's-Heerenbergse stichting. Berry Evers van de jubileumcommissie Concordia: “Als grootste sportvereniging in Wehl met 650 leden staan we midden in de samenleving. Helaas krijgt 1 op de 3 mensen te maken met kanker, dus ook veel van onze leden. Als je iets extra’s wilt doen omdat je jarig bent, dan is de steun aan stichting Bergh in het Zadel een logische keuze. We verwachten veel draagvlak bij onze leden en sponsoren.” Bergh in het Zadel voor de Kankerbestrijding bestaat volgend jaar 25 jaar en is een van de grootste particuliere fondsenwervers van KWF Kankerbestrijding. De stichting steunt landelijke en regionale onderzoeksprojecten. “We doneren als stichting het geld direct aan wetenschappelijk onderzoek. Momenteel is dat onderzoeksproject Pijnsein bij kanker dat in zeven Gelderse ziekenhuizen van start is gegaan. Maar ook het onderzoeksproject Verfijning radiochemotherapie bij alvleesklierkanker in het AMC”, legt Wim Hendriksen van Bergh in het Zadel uit. “Het nieuwste onderzoek dat we vanaf januari 2014 financieren is in het UMC St Radboud. Door nieuwe DNA technieken worden genprofielen van patiënten met endeldarmkanker in kaart gebracht en vergeleken. Maar ook hebben we Het Braamhuis een inloophuis voor mensen met kanker in Zevenaar en hospice Savrana in Doetinchem financieel gesteund. Dat de Wehlse voetbalclub op deze manier haar maatschappelijke betrokkenheid laat zien vinden we fantastisch.” V.l.n.r. Berry Evers (jubileumcommissie Concordia), mede-oprichter Bergh in het Zadel Wim Hendriksen en Eugéne Alofs (sponsorcommissie) presenteren op 'De Grindslag' het gezamenlijk logo dat op twee promotieborden van 1x1 m op het sportcomplex worden gehangen. Foto: Martie SeesingAnder nieuws